OKNA ALUMINIUM

NASZE OKNA Z ALUMINIUM DOSTĘPNE SĄ W NASTĘPUJĄYCH SYSTEMACH PROFILOWYCH

Nasze windows z aluminium produkowane są na bazie profili firmy PoznioSystemy aluminiowe są doskonałym rozwiązaniem jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju obiekty przemysłowe, przeszklenia, drzwi wejściowe do sklepów oraz innego rodzaju konstrukcje, które podane są ciągłej eksploatacji i wymagają długiej żywotności. Szeroka gama kolorów profili aluminiowych pozwala na dostosowanie owej stolarki do wystroju Państwa obiektu czy innych walorów estetycznych.

ponzio_m

SYSTEMY PROFILOWE ALU DO ZASTOSOWAŃ ZEWNĘTRZNYCH

PONZIO
PE68

System profilowy PONZIO PE68 przeznaczony jest do wykonywania konstrukcji okiennych zewnętrznych. System umożliwia stosowanie pakietów dwuszybowych oraz trzyszybowych..

PONZIO
78NHI

System profilowy PONZIO PE78 przeznaczony jest do wykonywania konstrukcji okiennych zewnętrznych o podwyższonych parametrach termicznych. Dedykowany do nowoczensnego budownictwa

PONZIO
96 PASIVE

System profilowy PONZIO96 pasive pozwalający na wykonywanie konstrukcji okiennych z aluminium o najlepszych możliwych do uzyskania parametrach cieplnych dla konstrukcji aluminiowych.

PONZIO
PE52

System profilowy PONZIO PE52 o głębokości zabudowy 52mm. Jest to podstawowy system z grupy produktów ponzio przeznaczony do wykonywania konstrukcji okiennych zewnętrznych o podstawowych parametrach termicznych.

ponzio_m

SYSTEMY PROFILOWE ALU DO ZASTOSOWAŃ WEWNĘTRZNYCH

PONZIO
PE50

System profilowy ponzio PE50 dedykowany do produkcji stolarki okiennej przeznaczonej do zastosowań wewnątrz pomieszczeń.

O OKNACH?

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY KLUCZOWE INFROMACJE O STOALRCE PCV.

Aby ułatwić Państwu dopasowanie odpowiedniego produktu do Państwa preferencji oraz zapotrzebowania poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy naszych produktów, które są wspólne dla wszystkich sytemów profilowych.