FENÊTRES EN PVC

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZYCH SYSTEMÓW PCV

Nasze okna produkowane są na bazie profili firmy VEKA oraz Aluplast i okuć firmy WINKHAUSWindows są szczególnym elementem architektonicznym, każdego domu. Pełnią one funkcję nie tylko estetyczną, ale również wpływają na bezpieczeństwo, ciepło, chronią przed hałasem i pełnią także jeszcze wiele innych funkcji. Dlatego wybór odpowiedniego profilu okiennego jest bardzo ważny. Windows są jednym z elementów domu, który musi spełniać te funkcje przez długie lata. Nasze wyroby spełniają te funkje, ponieważ wykonane są z nawjyższej klasy materiałów, odpornych na warunki atmosferyczne i innego typu zagrożenia. Poddawane one są stale odpowiednim badaniom technicznym, ponieważ domeną naszej firmy jest jakość. Jest to priorytet, który stawiamy na pierwszym miejscu. O jakości naszych produktów przekonało się już wiele tysięcy klientów. Jesteśmy dlatego wręcz przekonani, że ty również będziesz się cieszyć naszymi oknami przez długi czas.

veka-vector-logo-400x400

VEKA

DOSTĘPNE SYSTEMY PROFILOWE Z GRUPY PRODUKTÓW VEKA

VEKA
PERFECTLINE 70

System profilowy VEKA PERFECTLINE o głebokości zabudwy 70mm. Podstawowy system profilowy z grupy produktów VEKA. Domyślnie z pakietem 2-szybowym.

VEKA
SOFTLINE 76

System profilowy VEKA SOFTLINE 76 o głebokości zabudwy 76mm. System dedykowany to tworzenia okien o podwyżonych parametrach cieplnych, a zarazem koszystnych cenowo.

VEKA
SOFTLINE82

System profilowy VEKA SOFTLINE82 o głębokości zabudowy 82mm. Domyślnie z pakietem 3 szybowym zapewniający najlepsze parametry termiczne.

aluplast

ALUPLAST

DOSTĘPNE SYSTEMY PROFILOWE Z GRUPY PRODUKTÓW VEKA

ALUPLAST
IDEAL 4000

System profilowy ALUPLAST o głebokości zabudwy 70mm. Podstawowy system profilowy z grupy produktów ALUPLAST. Domyślnie z pakietem 2-szybowym.

ALUPLAST
IDEAL 7000

System profilowy ALUPLAST IDEAL 7000 o głebokości zabudwy 85mm. System dedykowany to tworzenia okien o podwyżonych parametrach cieplnych, a zarazem korzystnych cenowo.

ALUPLAST
INTERTEC 85

System profilowy ALUPLAST INTERTEC 85 (3-uszczelkowy) o głębokości zabudowy 85mm. Domyślnie z pakietem 3 szybowym zapewniający najlepsze parametry termiczne.

O OKNACH?

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY KLUCZOWE INFROMACJE O STOALRCE PCV.

Aby ułatwić Państwu dopasowanie odpowiedniego produktu do Państwa preferencji oraz zapotrzebowania poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy naszych produktów, które są wspólne dla wszystkich sytemów profilowych.