ALUPLAST IDEAL 4000

PODSTAWOWY SYSTEM PROFILOWY Z GRUPY ALUPLAST
aluplast

Serie profili IDEAL 4000 łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem użytkowania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Uniwersalny system IDEAL 4000 świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.

Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza. 

Dostępny w ramach tej serii wariant IDEAL 4000 85 mm to system będący połączeniem najpopularniejszych rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym z sześciokomorową budową ram o głębokości zabudowy 85 mm, pozwalające na uzyskanie lepszej izolacyjności termicznej okien. To gwarancja najwyższego standardu opartego o sprawdzony i doceniony przez rynek produkt. Perfekcyjny dobór form sprawia jednocześnie, że okna w tej linii są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

Czytaj więcej...
  • system 5-6-komorowy w standardowej kombinacji
  •  głębokość zabudowy 70 / 85 mm
  • współczynnik przenikalności standardowej kombinacji
    rama-skrzydło Uf = 1.2-1.4 W/m²K
  • system z uszczelnieniem zewnętrznym (2 uszczelki)
  • szerokość szklenia nawet do 48 mm
  • wiele wariantów skrzydeł
  • możliwość wykonania ukrytego odwodnienia
  • dostępny w licznych wariantach kolorystycznych