SYSTEMY PRZESUWNE

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZYCH SYSTEMÓW PRZESUWNYCH

RODZAJE SYSTEMÓW PRZESUWNYCH

HST

hst_drzwi

Drzwi przesuwne HST są jedynymi konstrukcjami okiennymi, które pozwalają na tworzenie wielkogabarytowych przeszkleń, zapewniając wyjątkowy widok na przestrzeń wokół domu. Szerokość skrzydła może mieć wymiar od 800 mm do 3000 mm szerokości i wysokość do 2700 mm w białym kolorze, co pozwala na stworzenie nawet ponad sześciometrowego przeszklenia. Drzwi HST to rozwiązanie nowoczesne i bezpieczne, stworzone z myślą o likwidacji wszechobecnych barier. Niski próg drzwiowy, który może być zagłębiony od strony pomieszczenia w całej swojej wysokości, odpowiada wymogom dla budownictwa pozbawionego barier architektonicznych i umożliwia bezproblemowe wchodzenie i wychodzenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest także zrównanie progu z powierzchnią podłogi i tym samym całkowite zlikwidowanie barier architektonicznych. Specjalne mechanizmy okuciowe pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu minimalnej siły. Przekręcenie dużej klamki w dół, z pozycji zamknięcia, powoduje uniesienie skrzydła o kilka milimetrów, zwolnienie docisku uszczelek i możliwość swobodnego przesuwania skrzydeł, które bez najmniejszego oporu przesuwają się względem siebie lub względem nieotwieranych części konstrukcji. Drzwi HST są doskonałą alternatywą w zakresie aranżacji przestrzeni w stosunku do klasycznych drzwi balkonowych, które po otwarciu skrzydeł wchodzą głęboko w przestrzeń mieszkalną. Mimo większej głębokości zabudowy od klasycznych drzwi balkonowych, to właśnie drzwi HST pozostawiają więcej swobody w dysponowaniu powierzchnią.

veka-vector-logo-400x400

HST PCV VEKA MOTION

hst_veka_motion2

System VEKAMOTION 82 cechuje się doskonałą energooszczędnością dzięki zastosowaniu wielokomorowych profili oraz ciepłego progu z tworzywa PVC o bardzo dobrej termoizolacyjności. System umożliwia tworzenie dużyszch przeszkleń o wymiarach przekraczających 5m2.

SCHEMATY KONFIGURACJI:
aluplast

HST PCV ALUPLAST

hst_aluplast

Drzwi unoszono-przesuwne HST 85 mm  ALUPLAST cechują się modułowym charakterem konstrukcji i swobodą wyboru konfiguracji: są dostępne w trzech różnych wariantach, w zależności od wymagań stawianych izolacyjności cieplnej: od wersji basic, poprzez wersję standard, aż po wersję premium, co w połączeniu z możliwością stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm pozwala uzyskać bardzo wysoką izolacyjność termiczną konstrukcji

SCHEMATY KONFIGURACJI:
ponzio

HST ALUMINIUM PONZIO SL1600TTHI

PONZIO_1600

Aluminiowe drzwi tarasowe Ponzio SL1600 są idealne dla konstrukcji o szczególnie wysokich wymaganiach termoizolacyjnych. System SL1600 pozwala na wykonanie nawet 8 skrzydłowych konstrukcji o olbrzymich gabarytach, przy zachowaniu walorów funkcjonalnych.

Aluminiowe drzwi tarasowe Ponzio SL1600tt można dostosować do potrzeb najbardziej wymagających klientów. System ten daje pełną swobodę doboru finalnego wyglądu i parametrów technicznych

SCHEMATY KONFIGURACJI:

PSK

psk_slide

Drzwi PSK to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych i ogrodowych. System uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia umożliwiają uchylanie i przesuwanie skrzydła do szerokości nawet 1,6 m przy użyciu niewielkiej siły. Funkcjonalność konstrukcji pozwala na oszczędność przestrzeni, a dzięki dużej powierzchni szyb wnętrze jest przepełnione światłem i nabiera niepowtarzalnego charakteru.

veka-vector-logo-400x400

PSK VEKA

DOSTĘPNE W SYSTEMACH:
aluplast

PSK ALUPLAST

DOSTĘPNE W SYSTEMACH:
ponzio

PSK ALUMINIUM PONZIO

DOSTĘPNE W SYSTEMACH:
MOŻLIWE SCHEMATY KONFIGURACJI DLA KONSTRUCKJI PSK