OKNA PCV

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ NASZYCH SYSTEMÓW PCV

Nasze okna produkowane są na bazie profili firmy VEKA oraz Aluplast i okuć firmy WINKHAUSOkna są szczególnym elementem architektonicznym, każdego domu. Mają duży wpływ na estetykę każdego budynku, wpływają na zapewnienie odpowiedniego poziomu  bezpieczeństwa, termiki oraz akustyki.  Dlatego wybór odpowiedniego sytemu profili okiennych jest bardzo ważny. Okna są jednym z elementów domu, który musi spełniać te funkcje przez długie lata, ponieważ wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Oferowane przez nas produkty poddawane są stale odpowiednim badaniom technicznym, ponieważ domeną naszej firmy jest jakość. Jest to priorytet, który stawiamy na pierwszym miejscu. O jakości naszych produktów przekonało się już wiele tysięcy klientów krajowych jak i zagranicznych. Jesteśmy dlatego wręcz przekonani, że Państwo będą również w pełni usatysfakcjonowani jeżeli zdecydują się na wybór produktów naszej firmy.

veka-vector-logo-400x400

VEKA

DOSTĘPNE SYSTEMY PROFILOWE Z GRUPY PRODUKTÓW VEKA

VEKA
PERFECTLINE 70

System profilowy VEKA PERFECTLINE o głebokości zabudwy 70mm. Podstawowy system profilowy z grupy produktów VEKA. Domyślnie z pakietem 2-szybowym.

VEKA
SOFTLINE 76

System profilowy VEKA SOFTLINE 76 o głebokości zabudwy 76mm. System dedykowany to tworzenia okien o podwyżonych parametrach cieplnych, a zarazem koszystnych cenowo.

VEKA
SOFTLINE82

System profilowy VEKA SOFTLINE82 o głębokości zabudowy 82mm. Domyślnie z pakietem 3 szybowym zapewniający najlepsze parametry termiczne.

aluplast

ALUPLAST

DOSTĘPNE SYSTEMY PROFILOWE Z GRUPY PRODUKTÓW ALUPLAST

ALUPLAST
IDEAL 4000

System profilowy ALUPLAST o głebokości zabudwy 70mm. Podstawowy system profilowy z grupy produktów ALUPLAST. Domyślnie z pakietem 2-szybowym.

ALUPLAST
IDEAL 7000

System profilowy ALUPLAST IDEAL 7000 o głebokości zabudwy 85mm. System dedykowany to tworzenia okien o podwyżonych parametrach cieplnych, a zarazem korzystnych cenowo.

ALUPLAST
INTERTEC 85

System profilowy ALUPLAST INTERTEC 85 (3-uszczelkowy) o głębokości zabudowy 85mm. Domyślnie z pakietem 3 szybowym zapewniający najlepsze parametry termiczne.

O OKNACH?

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY KLUCZOWE INFROMACJE O STOALRCE PCV.

Aby ułatwić Państwu dopasowanie odpowiedniego produktu do Państwa preferencji oraz zapotrzebowania poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy naszych produktów, które są wspólne dla wszystkich sytemów profilowych.