VEKA SOFTLINE 76

TERMIKA W PRZYSTĘPNEJ CENIE
veka-vector-logo-400x400

Profile SOFTLINE 76 MD należą do najnowocześniejszych profili, Posiadają wysoką efektywność energetyczną. Współczynnik przenikania ciepła o wartości 1,2 W/m²K. co przy zastosowaniu pakietu szybowego o Ug=0,5 i ciepłej ramki pozwala montować je w nowoczesnych domach budowanych z zachowaniem wysokich standardów termicznych. Profil Softline 76 to profile klasy A-ścianki zewnętrzne mają grubość 3 mm (+- 0,2 mm), co sprawia, że zgodnie z normą PN-EN 12608 zaliczone są do tej klasy profili. Profil ten posiada 7 komór w ramie 6 komór w skrzydle, zarówno w ramie jak i skrzydle zastosowano komorę wzmacniającą i stalowe profile, które usztywniają konstrukcję. Profil przystosowany do dwu- i trzyszybowych pakietów. Zestawy szyb zespolonych mogą mieć od 18 do 48 mm. Pakiet szybowy osadza się w profilu na dużej głębokości tj. 25 mm, dzięki czemu okno ma lepsze właściwości cieplne i jest mniej narażone na wykraplanie się pary wodnej. System Softline 76 MD ma układ uszczelek zewnętrznych oraz dodatkową uszczelkę środkową, która zwiększa ochronę przed hałasem i przenikaniem zimna.

  • Profile SOFTLINE 76 MD jest to grupa profili Veka, gdzie termika idzie w parze z ekonomiąKlasa A ścianki zewnętrzne mają grubość 3 mm (+- 0,2 mm), co sprawia, że zgodnie z normą PN-EN 12608 zaliczone są do klasy A.
  • Liczba komór w ramie znajduje się 7 komór, natomiast w skrzydle 6 komór – w obu zastosowano komorę wzmacniającą i stalowe profile, które usztywniają konstrukcję.
  • Wysokość profila złożenie ramy i skrzydła ma wymiar od 122 mm – może być większy w przypadku dużych konstrukcji, specyficznych wymagań statycznych itp.
  • Szklenie profil przystosowany do dwu- i trzyszybowych pakietów. Zestawy szyb zespolonych mogą mieć od 18 do 48 mm.
  • Uszczelki profile Softline 76 MD mają układ uszczelek zewnętrznych oraz dodatkową uszczelkę środkową, która zwiększa ochronę przed hałasem i przenikaniem zimna.
  • Wzornictwo wygląd profilu pozwala dopasować okna do każdego typu architektury, ze względu na możliwości gięcia mają one zastosowanie w oknach łukowych.
  • Kolor wybór w kilkudziesięciu wariantach: białe, okleinowane jedno- lub dwustronnie: kolorowe, wzory drewnopodobne, imitujące metal,