okna pcv aluplast veka producent

DRZWI WEJŚCIOWE

Trochę więcej o drzwiach wejściowych

Szeroka oferta drzwi wejściowych PCV i aluminium

Nasza firma jako producent drzwi wejściowych wyróżnia się szeroką gamą wzornictwa. W naszej ofercie posiadamy zarówno drzwi wykonane z profili PCV, jak i z profili aluminium. Oferujemy możliwość dostosowania konstrukcji drzwi do Państwa preferencji i upodobań.

W przypadku drzwi wykonanych z aluminium, istnieje wiele możliwości personalizacji. Wachlarz dostosowania konstrukcji drzwiowych jest bardzo szeroki, pozwalając na stworzenie idealnie dopasowanego rozwiązania. Możemy również zastosować różne rodzaje wypełnień, zarówno w drzwiach PCV, jak i aluminium.

Nasza szeroka oferta drzwi wejściowych PCV i aluminium daje Państwu możliwość wyboru spośród różnych wzorów i stylów. Bezpieczeństwo, estetyka i trwałość są dla naszej firmy priorytetem, dlatego oferujemy produkty najwyższej jakości.

Aby ułatwić Państwu dopasowanie odpowiedniego wzoru drzwi do Państwa  preferencji udostępniamy poniżej konfigurator, który umożliwi wybór preferowanego modelu drzwi.

TYPY DRZWI WEJŚCIOWYCH DOSTĘPNYCH W NASZEJ OFERCIE:

Zobacz także:

okna pcv aluplast veka producent

DRZWI NAKŁADKOWE ALUMINIOWE

Nasze drzwi nakładkowe z aluminium – wysoka jakość i unikalny design

Nasze drzwi nakładkowe z aluminium są idealnym rozwiązaniem dla klientów poszukujących czegoś wyjątkowego. Z ich niepowtarzalnym wyglądem stanowią doskonałe uzupełnienie każdej nowoczesnej inwestycji.

Nasza oferta drzwi nakładkowych wyróżnia się możliwością wykonania ościeżnicy drzwiowej zlicowanej ze skrzydłem, co tworzy jednolitą płaszczyznę. Nasze produkty oparte są na profilach PONZIO 78NHI – gwarancji trwałości i niezawodności.

Nasz asortyment obejmuje drzwi nakładkowe z aluminium o bogatej gamie kolorystycznej. Standardowo wyposażone w zasuwnicę 3-punktową oraz zawiasy rolkowe, mogą być również dostosowane do zawiasów ukrytych.

Dodatkowo, oferujemy szeroki wybór akcesoriów, takich jak klamki, pochwyty, mechanizm elektrozamka, czytniki linii papilarnych, zamki kodowe i wiele innych. Istnieje możliwość również dodania naświetli zarówno montowanych po boku lub w górnej częsci drzwi aluminiowych.

Drzwiom wejściowe z aluminium to doskonałemu połączeniu wytrzymałości, funkcjonalności i estetyki. 

RODZAJE WYPEŁNIEŃ. DLA DRZWI ALUMINIOWYCH
(proszę o kliknięcie n przycisk poniżej w celu sprawdzenia dostępnych opcji wypełnień)

To oferta jest przeznaczona dla osób, które idą z duchem czasu. Nasza oferta drzwi wejściowych z aluminium jest stworzona właśnie dla Ciebie. Ich proste linie, oryginalne wzornictwo i modne elementy ozdobne nadają im nowoczesny wygląd, doskonale dopasowany do Twojego gustu.

Dzięki naszym panelom nakładkowym, nasze drzwi aluminiowe zyskują niepowtarzalny charakter. Elewacje wejściowe z naszymi drzwiami aluminiowymi przyciągają uwagę – są zarówno eleganckie, jak i ponadczasowe. Wypełnienia Prestige Line, z których są wykonane, to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej izolacyjności i estetyki.

Zaufaj naszym drzwiom wejściowym z aluminium – połączymy nowoczesność z funkcjonalnością i stylem. Wybierz nasze drzwi wejściowe aluminum i ciesz się nie tylko doskonałą ochroną i izolacją, ale także wyjątkowym designem.

Jeśli pragniesz być zgodny z najnowszymi trendami, nasza oferta drzwi wejściowych z aluminium jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Nasycone prostymi liniami, autentycznym wzornictwem i modnymi elementami ozdobnymi, te drzwi wejściowe aluminum przydają Twojemu wnętrzu nowoczesnego wyglądu, w pełni dopasowanego do Twoich preferencji.

Nasze panele nakładkowe dodają niepowtarzalnego charakteru naszym drzwiom. Elewacje wejściowe z naszymi drzwiami aluminium przyciągają uwagę swoją elegancją i ponadczasowością. Wypełnienia z linii Prestige to gwarancja bezpieczeństwa, wysokiej izolacyjności oraz estetyki.

Polecamy nasze drzwi wejściowe aluminum, abyś mógł cieszyć się nie tylko doskonałą ochroną i izolacją, ale również wyjątkowym designem, który połączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i styl.

Warianty okuć, zawiasów dla drzwi aluminiowych-nakładkowych.

Dostępne warianty okuć:

 • hookLock M wersja 3-pkt ryglujące (rozwiązanie podstawowe)
 • hookLock M wersja 5-pkt ryglujących
 • autoLock AV3 z ryglowaniem automatycznym
  Wariant wersja 3-pkt ryglujące
 • autoLock AV3 z ryglowaniem automatycznym
  Wariant wersja 5-pkt ryglujących
 • blueMatic EAV3 z napędem elektrycznym
  Wariant 3-pkt ryglujące

Rodzaje zawiasów:

Zawias rolkowy:

zawias_rolkowy

Zawias kryty:

zawias_kryty

Możliwe opcje kolorystyki dla drzwi aluminiowych-nakładkowych.

Lista dostępnych możliwych akcesorii dla dla drzwi aluminiowych-nakładkowych.

Rodzaje klamek do wyboru:

Klamka dublin
klamka_dublin
Dostępne kolory:

Rodzaje pochwytów do wyboru:

Dodatki:

Wizjery:

Systemy sterowania zamkiem:

Lista dostępnych możliwych wariantów konfiguracji drzwi aluminiowych nakładkowych alu.

okna pcv aluplast veka producent

DRZWI ALUMINIOWE-WYPEŁNIENIE WSADOWE

W naszej ofercie posiadamy drzwi wejściowe aluminium w systemach:

 • DRZWI ALUMINIOWE PONZIO78NHI- PANEL WSADOWY

System PONZIO78NHI to idealne rozwiązanie do budowy nowoczesnych drzwi wejściowych aluminium. System ten cechuje się wyjątkowymi parametrami cieplnymi, które są osiągane dzięki specjalnej budowie i zastosowaniu dodatkowych uszczelek centralnych oraz wkładów izolacyjnych w profilach.

Standardowe skrzydło drzwi wejściowych aluminiowych jest idealnie zlicowane z ościeżnicą, co zapewnia dosyć ciekawy design.

Posiadamy wiele wariantów kolorystycznych, dzięki czemu dopasowanie drzwi wejściowe aluminiowe do fasady budynku nie stanowi problemu.

W drzwiach wejściowych aluminum wykonanych w tym systemie możemy zastosować:

 • wybrać odpowiedni wariant wypełnień drzwi wejściowych alu(możliwe warianty dostępne poniżej)
 • zastosować wypełnienie szklane (ze szkłem przeźroczystym, ze szkłem oranmentowym, szkłem typu anitsol, stopsol, lustro weneckie itp.)
 • wypełnić pełną płytą alu(w kolorystyce drzwi)
 • DRZWI ALUMINIOWE PONZIO68- PANEL WSADOWY

System drzwi aluminiowych do zastosowań, gdzie wysokie parametry cieplne nie mają tak dużego znaczenia

System ten zapewnia stabilną i solidną konstrukcję drzwi wejściowych aluminium, przy zachowaniu różnorodności estetycznej.

W drzwiach wejściowych z aluminium wykonanych w tym systemie możemy zastosować:

 • wybrać odpowiedni wariant wypełnień drzwiowych(możliwe warianty dostępne poniżej)
 • zastosować wypełnienie szklane (ze szkłem przeźroczystym, ze szkłem oranmentowym, szkłem typu anitsol, stopsol, lustro weneckie itp.)
 • wypełnić pełną płytą alu(w kolorystyce drzwi)
 • DRZWI ALUMINIOWE PONZIO PE52- PANEL WSADOWY

System dedykowany do produkcji drzwi z aluminium z przekładką termiczną, które mogą być stosowane zarówno w zabudowach zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jest to idealne rozwiązanie do drzwi biurowych, obiektowych i innych podobnych zastosowań.

W drzwiach z aluminum wykonanych w tym systemie możemy zastosować:

 • zastosować lekkie wypełnienie szklane 
 • wypełnić płytą alu(w kolorystyce drzwi)
 • DRZWI ALUMINIOWE PONZIO PE50- PANEL WSADOWY

System profilów aluminiowych bez izolacji termicznej idealny do produkcji drzwi aluminium wewnętrznych. Stanowi on doskonałe rozwiązanie dla biur, obiektów i innych miejsc, gdzie wymagane są estetyczne i funkcjonalne drzwi aluminiowe wewnętrzne.

Ten system profili aluminiowych umożliwia stworzenie drzwi aluminium o solidnej konstrukcji, które zachowują wysoką trwałość i estetykę. Doskonale sprawdzą się wewnątrz budynków, zapewniając nie tylko wygodę użytkowania, ale również dodając stylowego akcentu do wnętrza.

W drzwiach z aluminum wykonanych w tym systemie możemy zastosować:

 • zastosować lekkie wypełnienie szklane 
 • wypełnić płytą alu(w kolorystyce drzwi)0
RODZAJE WYPEŁNIEŃ-DRZWI ALUMINIOWE
(proszę o kliknięcie n przycisk poniżej w celu sprawdzenia dostępnych opcji wypełnień)
Dotyczy systemów:
 • Ponzio 68
 • Ponzio 78NHI
 • Jest to kolekcja ekonomicznych paneli drzwiowych, które idealnie łączą wysoką estetykę oraz najnowsze trendy w projektowaniu nowoczesnych drzwi wejściowych aluminium. W skład tej kolekcji wchodzą panele z aplikacjami wykonanymi z trwałej stali nierdzewnej INOX, które doskonale komponują się z elementami szklanymi.

  Wybierając  drzwi wejściowe aluminium z grupy Economic Line z panelami z aplikacjami ze stali nierdzewnej INOX, otrzymujesz produkty o unikalnym wyglądzie, które spełniają najwyższe standardy jakości i designu.

  Jest to ekskluzywna seria oryginalnych, pełnych, szklanych wypełnień dedykowanych dla wymagających klientów poszukujących drzwi wejściowych aluminium. W ramach naszej oferty mamy wiele różnorodnych projektów druku cyfrowego, gdzie możliwy jest bezpośredni nadruk na szkle. Dzięki temu, macie Państwo szeroki wybór dostępnych wypełnień, aby dopasować drzwi wejściowe aluminiowe idealnie do swojego gustu.

  Dla naszych najbardziej wymagających klientów, oferujemy również możliwość stworzenia własnego projektu, dzięki czemu możemy zaprojektować unikalny produkt, doskonale dopasowany do indywidualnych preferencji i potrzeb, co pozwoli uczynić Państwa drzwi wejściowe aluminum niepowtarzalnymi.

  Jest to kolekcja wyjątkowo popularnych wypełnień drzwiowych z elementami szklanymi oznaczonych jako “S”, które zostały zamocowane w panelach drzwiowych aluminium za pomocą specjalnych ramek.

  Nasza kolekcja drzwi wejściowych aluminium z wypełnieniami “S” cieszy się ogromną popularnością ze względu na ich atrakcyjny wygląd i solidne wykonanie, których szukają klienci wymagający.

  Podążając za najnowszymi trendami w architekturze, przygotowaliśmy innowacyjne wypełnienia drzwi wejściowych aluminium o nowoczesnym wzornictwie: kolekcję NEW LINE, która łączy w sobie elementy przeszklone oraz wytrawione frezami (ALU, z pełną paletą RAL).

  Drzwi wejściowe aluminium z naszej kolekcji NEW LINE to nie tylko funkcjonalny element, ale także ozdoba, która dodaje osobowości i nowoczesności każdemu domowi.

  Jest to najbardziej ekskluzywna kolekcja wypełnień drzwiowych aluminium dostępna w naszej ofercie drzwi wejściowych aluminium. Wypełnienia z tej serii nie tylko wykorzystują specjalne aluminiowe ramy oraz elementy szklane, ale także są ozdobione pięknie wytrawionymi frezowanymi wzorami.

  Wypełnienia drzwi aluminium z tej ekskluzywnej kolekcji stanowią doskonały wybór dla klientów poszukujących najwyższej jakości oraz elegancji. Oferują one nie tylko estetykę, ale także bezpieczeństwo i funkcjonalność, które są nieodzowne dla drzwi wejściowych aluminium.

  Nasze drzwi wejściowe aluminium z wypełnieniami z tej wyrafinowanej serii są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną wprowadzić do swojego domu luksusowy i ekskluzywny element.

  Panele typu EXTRA-LINE to wyjątkowa oferta w naszej kolekcji drzwi wejściowych aluminium, która jest dostępna jedynie na specjalne życzenie klientów. Te panele są produkowane bez elementów przeszklonych, oferując pełną powierzchnię, którą można personalizować.

  Jesteśmy w stanie zastosować blachę aluminiową o różnych grubościach – 2, 3 lub 5 mm – zależnie od preferencji klienta. Panele EXTRA-LINE są bardzo popularne wśród klientów, którzy chcą umieścić logo swojej firmy na drzwiach wejściowych aluminium lub wyfrezowany numer domu, dodając im unikalny charakter.

  Wybierając drzwi wejściowe aluminium z naszymi panelami EXTRA-LINE, nasi klienci mogą wyrazić swoją indywidualność i stworzyć wyjątkowy design swojego domu.

  Warianty okuć, zawiasów dla drzwi aluminiowych-wypełnienie wsadowe

  Dostępne warianty okuć:

  • hookLock M wersja 3-pkt ryglujące (rozwiązanie podstawowe)
  • hookLock M wersja 5-pkt ryglujących
  • autoLock AV3 z ryglowaniem automatycznym
   Wariant wersja 3-pkt ryglujące
  • autoLock AV3 z ryglowaniem automatycznym
   Wariant wersja 5-pkt ryglujących
  • blueMatic EAV3 z napędem elektrycznym
   Wariant 3-pkt ryglujące

  Rodzaje zawiasów:

  Zawias 3-skrzydełkowy

  zawias_jocker

  Zawias rolkowy

  zawias_rolkowy

  Możliwe opcje kolorystyki dla drzwi aluminiowych-wypełnienie wsadowe

  Lista dostępnych możliwych akcesorii dla drzwi aluminiowych-wypełnienie wsadowe

  Rodzaje klamek do wyboru:

  Klamka dublin
  klamka_dublin
  Dostępne kolory:

  Rodzaje pochwytów do wyboru:

  Dodatki:

  Wizjery

  Systemy sterowania zamkiem

  Lista dostępnych możliwych wariantów konfiguracji drzwi alu z wypełnieniem wsadowym

  okna pcv aluplast veka producent

  DRZWI WEJŚCIOWE PCV-WYPEŁNIENIE WSADOWE

  Nasze drzwi wejściowe pcv są produkowane  przy użyciu najwyższej jakości profili Veka z grupy Softline 82. Oferowane przez nas drzwi wejściowe pcv są dostępne w szerokiej gamie kolorów, aby dostosować się do indywidualnego stylu i preferencji klientów.

  Standardowo drzwi wejściowe pcv są wyposażone w solidne zasuwnice 3-punktowe, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Oferujemy również szeroki wybór dodatkowych akcesoriów, takich jak klamki, uchwyty, samozamykacze, elektrozamki, które mogą być dostosowane według indywidualnych wymagań.

  Wypełnienia drzwi pcv mogą być wykonane z różnych rodzajów szkła, płyt pcv (dopasowanych do kolorystyki profilu drzwiowego), a także istnieje możliwość zastosowania gotowych wzorów wypełnień drzwiowych, które są dostępne w naszej ofercie.

  Nasz zespół fachowców dba o najmniejsze szczegóły, aby dostarczyć drzwi wejściowe pcv najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wybierając  drzwi wejściowe pcv z naszej oferty, otrzymujesz nie tylko estetyczne i funkcjonalne rozwiązanie, ale także trwałość i bezpieczeństwo dla Twojego domu.

  RODZAJE WYPEŁNIEŃ DRZWI WEJŚCIOWYCH PCV
  (proszę o kliknięcie n przycisk poniżej w celu sprawdzenia dostępnych opcji wypełnień)

  Nasza kolekcja drzwi wejściowych pcv obejmuje grupę ekonomicznych paneli, które charakteryzują się wysoką estetyką i wpisują się w najnowsze trendy w projektowaniu nowoczesnych konstrukcji drzwiowych. W naszej ofercie znajdują się panele wykończone aplikacjami ze stali nierdzewnej INOX, których uzupełnieniem są szklane elementy.

  Drzwi wejściowe pcv wyposażone w panele z serii Economic Line charakteryzują się estetycznym i no wyglądem, ale także wytrzymałością i funkcjonalnością, które są niezbędne dla Twojego domu.

  W naszej ofercie dostępna jest ekskluzywna seria oryginalnych, pełnych, szklanych wypełnień dedykowana dla wymagających klientów poszukujących drzwi wejściowych pcv. W tej serii wykorzystujemy druk cyfrowy, który jest nakładany bezpośrednio na szkło, zapewniając niezwykłe efekty wizualne.

  Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy również możliwość stworzenia własnego projektu, zapewniając tym samym unikalny, spersonalizowany produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wybierając nasze drzwi wejściowe pcv z ekskluzywnej serii Glass Line, masz gwarancję wysokiej jakości, doskonałej estetyki oraz funkcjonalności, które spełnią Twoje oczekiwania.

  W naszym asortymencie znajduje się grupa wypełnień dedykowana drzwiom wejściowym pcv, charakteryzująca się wyjątkowym wzornictwem i nowoczesną formą. Doskonale nadają się dla klientów o wysublimowanym guście, którzy cenią sobie oryginalność. Oferujemy klientom pełną swobodę w wyborze wypełnienia, aby stworzyć drzwi wejściowe pcv, które będą odpowiadać ich indywidualnym preferencjom i gustowi.

  Wychodząc naprzeciw nowym trendom w architekturze, prezentujemy innowacyjne wypełnienia drzwi wejściowych PVC, o nowoczesnym wzornictwie, w ramach naszej linii produktów o nazwie NEW LINE EK. Bez użycia frezów, te wypełnienia drzwi wejściowych PVC stwarzają szeroki wybór możliwości dla klientów pragnących indywidualizmu w swoim domu. 

  Prezentujemy grupę modeli wypełnień drzwiowych wytłaczanych z PVC, idealnych do drzwi wejściowych PVC. Modele drzwi z naszej linii Basic Line doskonale nadają się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych budowli. Oferowane przez nas modele drzwi wejściowych PVC charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także przystępnymi cenami, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla naszych klientów.

  Warianty okuć, zawiasów dla drzwi wejściowych w pcv

  Dostępne warianty okuć:

  • hookLock M wersja 3-pkt ryglujące (rozwiązanie podstawowe)
  • hookLock M wersja 5-pkt ryglujących
  • autoLock AV3 z ryglowaniem automatycznym
   Wariant wersja 3-pkt ryglujące
  • autoLock AV3 z ryglowaniem automatycznym
   Wariant wersja 5-pkt ryglujących
  Klamka hoppe: