MOSKITIERY

INSEKTOM MÓWIMY STOP!

RODZAJE DOSTĘPNYCH SYSTEMÓW MOSKITIER

MOSKITIERY ZINTEGROWANE Z ROLETAMI

Jeżeli zdecydowali się Państwo na rolety nadstawne lub podtynkowe, istnieje możliwość zastosowania systemu moskitier rolowanych zintegrowanych bezpośrednio ze skrzynką rolety.

  • sterowanie za pomocą paska lub sznurka
  • serowanie za pomocą silnika(ASA, PORTOS,SOMFY)

Poniżej przedstawiamy Państwu dostępne systemy sterowań, które możemy zastosować do obsługi silników w oferowanych przez nas systemach roletowych.

System sterowania portos
System sterowania exaltus

W ofercie posiadamy także system sterowań firmy Somfy Tahoma. O szczegóły proszę zapytać sprzedawcę.

MOSKITIERY RAMKOWE

Moskitiery ramkowe na okna to prosty i skuteczny sposób ochrony przed komarami, meszkami i innymi owadami przedostającymi się z zewnątrz. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, których używasz do wentylowania pomieszczeń. Montaż moskitier ramkowych na okno jest szybki i bezinwazyjny. Polega na mocowaniu osłony do futryny okiennej przy pomocy obrotowych uchwytów. Dzięki nim bez trudu zdemontujesz moskitierę, np. po sezonie letnim lub podczas wykonywania porządków. Nieważne czy posiadasz okna aluminiowe czy PCV. Czy ich profil jest licowany czy cofnięty. Dzięki moskitierom ramkowym na okna zawsze możesz zrelaksować się przy otwartym oknie! Moskitiery ramkowe występują w wersjach z krytymi narożnikami jak również w wersji ekonomicznej z narożnikami wykonanymi z pcv. Moskitiery ramkowe występują w standardowych kolorach jak biały, antracyt, jasny brąz(ral8017) oraz kolorach specjalnych(dowolny kolor RAL), a także kolorach drewnopodobnych

Moskitiera rolowana  montowana jest po zewnętrznej stronie okna i działa w sposób zbliżony do klasycznej rolety materiałowej. Po złożeniu siatka nawijana jest na wałek, a następnie chowana w estetycznej kasecie, która wyposażona jest w prowadnice. Gdy potrzebujesz zabezpieczyć wnętrze przed owadami, rozwijasz moskitierę a następnie blokujesz ją za pomocą listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicach. Po zwolnieniu osłony z uchwytów, siatka automatycznie chowa się w kasecie. W ten sposób szybko skorzystasz z moskitiery na okno, zawsze gdy tego potrzebujesz! Moskitiery rolowane można stosować zarówno do klasycznych okien, drzwi tarasowych oraz drzwi przesuwnych. Moskitiery rolowane dostępne są w bogatej kolorystce, którą można dopasować kolorystycznie do  koloru, w jakim została wykonana Państwa stolarka.

Moskitiera plisowana doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie zastosowane zostały duże przeszklenia drzwiowe, np. wyjścia na patio lub taras. Modułowa budowa moskitiery plisowanej pozwala ją składać w system jedno lub dwuskrzydłowy. Plisowana siatka po złożeniu całkowicie chowa się w profilu aluminiowym. Tym samym zajmuje niewielką ilość miejsca po jej zsunięciu. Moskitiera plisowana to dobre rozwiązanie do dużych przeszkleń, choć może również okazać się doskonałym rozwiązaniem w przypadku tarasów lub balkonów o małej powierzchni. Z pewnością przypadnie do gustu osobom lubiącym minimalizm oraz stylowe i eleganckie rozwiązania. 

LAMELA Z90

LAMELA C80